מי אנחנו

מאז שנת 2014 חברת רנובה מתמחה בתעשיית הבריאות והיופי באמצעות טכנולוגיות חדשניות ליצירת מכשירי יופי ניידים לשימוש יומיומי ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, החברה מתמחה במכשירי פיזיותרפיה והקלות מפני כאבים בסטנדרטים בינלאומיים, בכדי לעזור לאנשים להגיע לתוצאות מקסימליות בהקלה על כאב וייפוי העור מהנוחות של הבית.

שלוחותיה ויוצאי פועלה של רנובה כוללים גם מכוני יופי וספא ברחבי העולם, תחת האמונה כי "יש חשיבות עליונה לאיכות וששום פרט אינו קטן מדי עבור החברה". 

הצוות שלנו כאן ברנובה מורכב ממומחים ובעלי ניסיון רב בבריאות העור, כמו כן גם בטיפול הגוף ובכושר גופני. אנו דואגים לתחזק את ניסיונם באופן שוטף על מנת להישאר בפסגת ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם בתחום הבריאות והיופי. 

אנו מציגים מהפכה בטיפולי היופי הביתיים, עם האיכות הגבוהה ביותר של מכשור טכנולוגי בכף ידך – כדי לעזור לך לשמור על שגרת הבריאות והיופי שלך במיטבה ולאורך זמן ללא צורך בקליניקות פרטיות ובהוצאות מיותרות.

כתבו עלינו

החזון שלנו

המטרה של רנובה היא לעזור בטיפולים מקלי כאבים ובבעיות בריאותיות כמו דיאביטיס ודלקות שונות מבלי להשתמש באמצעים פולשניים וניתוחים כאלו ואחרים שעלולים לגרום נזק בטווח הארוך.

רנובה שואפת לחסוך לקהל לקוחותיה הוצאות מיותרות על טיפולים לא אפקטיביים, באמצעות שימוש בתכשירים והמכשירים הייחודיים שלה אשר אושרו על ידי ה-FDA ומהווים את המילה האחרונה בתחום טיפולי היופי והפיזיותרפיה הביתיים, בכדי שתוכלו לעשות שימוש במכשירים אלו מכל מקום שרק תרצו וכמובן גם מהנוחות של הבית. 

המכשירים שלנו נמצאים בשימוש אצל מגוון רחב מקהל לקוחותינו ברחבי העולם, החל מאנשים פרטיים, אתלטים, פיזיותרפיסטים- בהתאמה מלאה לכל המשפחה, ועכשיו אנחנו רוצים להזמין אותך להצטרף למשפחה הרחבה שלנו, מבטיחים שלא תתחרטו. 

אנחנו מאמינים שכל בן אדם זכאי לגלות עולם חדש של טכנולוגיה מתקדמת שתסתור את ההרגלים הישנים והמסורבלים בעולמות הבריאות. מטרתינו היא לבנות רשת טיפולי בריאות ויופי ברחבי העולם, כחברה מובילה בתחום הטכנולוגיה הקלינית וההפצה של ציוד ביתי מתקדם. 

שיתופי הפעולה של Renovae כוללים מכוני ספא וסלוני יופי בפריסה ארצית, עם האיכות הגבוהה ביותר של מכשור טכנולוגי בכף ידך – כדי לעזור לך לשמור על שגרת הבריאות והיופי שלך במיטבה ולאורך זמן. 

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות הנחשק ביותר ותהנו מייעוץ של מומחים ומכשירים מתקדמים. 

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו

קבלו מאיתנו הטבות ומבצעים מיוחדים השמורים למועדון החברים האקסקלוסיבי שלנו

הורידו את האפליקציה שלנו עכשיו!